fbpx

Siin need on – kauaoodatud ebaõnneküpsised eestikeelsete sõnumitega 😉

Need salapärased küpsised ei ennusta otseselt ebaõnnestumisi, vaid poetavad kavalalt vihjeid, mis panevad teid mõtlema ja naerma. Meie ebaõnneküpsised on täiuslik kingitus neile, kes hindavad musta huumorit ja soovivad natuke vürtsitada oma päeva.

Miks valida meie ebaõnneküpsised?

  • Eksklusiivne huumor: Meie ebaõnneküpsised on loodud pakkuma ainulaadset huumorikogemust. Need pole tavalised ennustused, vaid kavalalt ebaõnnestumisele vihjavad sõnumid, mis panevad naerma isegi kõige raskemates olukordades.
  • Kvaliteetne maitse: Ebaõnneküpsised on valmistatud kvaliteetsetest koostisosadest ja pakuvad suurepärast maitseelamust.
  • Suurepärane kingituse idee: Meie ebaõnneküpsised sobivad suurepäraselt kingituseks sõpradele, perele või kolleegidele. Need toovad kindlasti naeratuse näole ja muudavad igapäevased hetked eriliseks.

 

Tee oma päev eriliseks ja telli meie ebaõnneküpsised kohe! Vali soovitud kogus ja lisa need ostukorvi. Me pakime need hoolikalt ja saadame sulle kiirelt kohale.

Hoiatus: Ebaõnneküpsised võivad tekitada naerupahvakuid ja muuta isegi kõige ebaõnnestunumad päevad rõõmsamaks! Sobivad vaid eluterve huumorimeelega inimestele!

 

Telli oma ebaõnneküpsised juba täna ja anna oma elule vürtsi!

0,85 

Korduma kippuvatele küsimustele õnneküpsiste ja nende tellimise kohta leiad siit: https://onnekupsis.ee/kkk-2/

Kui vastust ei leidnud, kirjuta meile info@onnekupsis.ee.